Відгуки про компанію Інтернет-магазин Green-estate
- Сергій К.
- Татьяна Б.
Поставила бы супер, но одной ловушки нет, должно быть 55, а прислали 54. Наверное ошиблись...Всё остальное хорошо.
- Наталя К.
- шапошник в.
- Олександр Г.
- Сусанна Л.
Багато замовлень продавці наполеглево працюють! А мені просто потрібно було швидко , але мені зателефонували, дуууже вибачались , все вирішилось гарно!!! Що мені аж захотілось виправити ситуацію видалити свій відгук вище і поставити хорошу оцінку !!! Проте чомусь не видаляється!!! Тож хороше відношенння і реагують ! Приємно ! Буду співпрацювати!!! Благословінь з неба та процвітання вам в усьому!!!
- Коментар продавця
Сусанна, дуже дякуємо Вам за розуміння та добрі слова! З Вами дуже приємно працювати. Всього найкращого, успіхів та процвітання!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія Ч.
- Валерий К.
все чудово!
- Коментар продавця
Валерій, дякуємо за відгук! Завжди Вам раді на сторінках нашого інтернет-магазину!
- Коментар продавця
- Світлана Ц.
- Наталия В.
