Відгуки про компанію Інтернет-магазин Green-estate
- Угода на маркетплейсі Prom.uaсергей в.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна Д.
Хороший специализированный магазин. Низкие цены, возможность купить мелким оптом, быстрое обслуживание. Покупкой довольна!
- Коментар продавця
Татьяна, спасибо, что нашли время оставить отзыв. Нам очень приятно, что Вы выбрали наш интернет-магазин. Надеемся на долгосрочное сотрудничество!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир К.
Найкращі рекомендації !!!
- Коментар продавця
Володимир, дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!
- Коментар продавця
- Сергей С.
Протягом 4х років замовляю у компанії Green Estate ЗЗР.Завжди приємне та оперативне обслуговування. І якість продукції 👍👍👍
- Коментар продавця
Дякуємо за співпрацю та позитивний відгук! З Вами також приємно працювати. Завжди будемо Вам раді в нашому інтернет-магазині.
- Коментар продавця
- Ігор Р.
Все актульно , быстро.Приятная девушка консультант помогла с выбором. Рекомендую.
- Коментар продавця
Игорь, спасибо, что поделились отзывом! Нам очень приятно, что Вы оценили нашу работу. Будем рады видеть Вас в качестве наших клиентов еще.
- Коментар продавця
- Татьяна Г.
Спасибо за качественные препараты, семена и сопутствующие товары.А самое главное это хорошее обслуживание.Дарья ты умничка.Удачи.
- Коментар продавця
Татьяна, большое спасибо за теплые слова! Мы очень ценим, что у нас есть такие отзывчивые и благодарные клиенты, как Вы. Обращайтесь, будем очень рады.
- Коментар продавця
- Борис к.
Заказывал мангал и решетки, связались быстро, товар соответствовал фото. Забрал на новой почте, жарю шашлыки и радуюсь)))) Спасибо большое
- Коментар продавця
Борис, и Вам спасибо за отзыв! Приятного времяпрепровождения!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЛукинова Т.
перезванивала чтобы МНЕ СКИНУЛИ СЧЕТ ДЛЯ ОПЛАТЫ . карту не скинули, на заказ всем наплевать, потраченное время на выбор товара . не рекомендую
- Коментар продавця
Спасибо Вам за то, что нашли время оставить отзыв и высказать претензии. Очень жаль, что Ваш опыт о нашей компании позволил сложиться такому мнению. Дело в том, что мы не выставляем счет на оплату без подтверждения заказа. В течение указанного периода менеджер пытался с Вами связаться, но обратной связи так и не получил. На сайте в разделе «Условия доставки и оплаты» указанно - отправка осуществляется только после подтверждения заказа телефонным звонком покупателю.
- Коментар продавця
- Светлана Н.
Все понравилось молодцы успехов
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор Х.
Сьогодні отримали замовлення. Оцінку зумисне не ставлю. Замовляли 2 упаковки жіночої білизни фірми Donella по 10 шт кожна. Про хороше. Товар був у наявності, кількість відповідала заявленій, кольори теж. Кожні 10 трусиків - у своїй упаковці з целофану. Ціна доволі низька( але ж замовлення не роздрібне). З "мінусів". Довелося видзвонювати продавця, адже на залишену заявку на сайті ніхто не відповідав. Дуже довго перетелефоновували, довго відправляли ( з інших міст отримали посилки швидше). В ПІБ отримувача зробили помилки в прізвищі і по батькові надрукували геть інше, хоч форму на сайті ми заповнювали і там все чітко вказано. І якість...Добре, що білизну брали собі, а не на продаж чи на подарунок, наприклад. Тканина і кольори наче норм. Але пошита вона вкрай не акуратно, одна упаковка ще нічого, в іншій що шви косі, що нитки стирчать, що етикетки прильопані бозна-як. Знаю якість фірми Donella ( заради неї і робили замовлення), а тут таке відчуття, що неліквід якийсь. Ще і трохи переплатили за доставку ( по нашому ж місту), відправник викликав кур'єра собі додому. Ну то, ок, карантин же!)) Мораль така, наче б і нічого такого, але якість товару і комунікації відверто стерпна, на трієчку. Замовляти тут більш не будемо. Не рекомендую продавця!
- Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук! Ваше замовлення надійшло об 11:26, менеджер зв'язався з Вами о 16:30, так як ми обробляємо замовлення у порядку черги. Дуже шкода, що Ви залишилися незадоволені якістю. Працюємо з постачальником Donella не перший день, якість завжди на високому рівні. Всі фотографії на сайті робили власноруч. На Вашу вимогу можемо відправити сертифікат якості від виробника і санітарно-гігієнічний висновок. Для цього надішліть запит на пошту, яка вказана на сайті.
Зовсім не дивно, що Ви залишилися незадоволеними дорогою доставкою, особливо з огляду на те, що живете з нами в одному місті. Менеджер попереджав Вас, що доставка Нової Пошти буде дорогою і пропонував просто забрати товар зі складу в будь-який зручний для Вас час.
- Коментар продавця
