Секатор садовий з хромованим покриттям "Кращий урожай"
- Розмір - 21*6.5*2 см.
- Артикул - SK-5 HC-022
- Прецизионное заточенное лезвие из стали
- Защита от ржавчины и коррозии
- Замок безопасности для одной руки
Робоча поверхня - прецизійне заточене лезо зі сталі, пластикова ручка. Захист від іржі та корозії. Замок безпеки для однієї руки. Блокування леза запобігає розкриття у непередбачених випадках.
Лезо зі спеціальним покриттям, яке захищає від корозії та зменшує силу тренування при обрізанні, що робить процес обрізки легким та комфортним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.215 кг |
| Длина лезвия | 45 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Мешок насадка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 195,80 ₴



